Skip to content

ПОРОШЕНКО СХВАЛИВ МОРАТОРІЙ НА ШТРАФИ ПО КРЕДИТАМ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ЗОНІ АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції«. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

Даний закон передбачає тимчасові заходи для забезпечення підтримки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції та осіб, які проживають в зоні проведення тимчасової антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення.

Передбачається, що строк дії (чинності) цього нормативного акту поширюється на період проведення АТО з моменту набрання ним чинності.

Закон встановлює мораторій на нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості по кредитним зобов’язанням, громадянам України, місце проживання яких знаходиться на території проведення антитерористичної операції або переселилися з неї у період проведення АТО.

Також закон передбачає тимчасове обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності у період та на території проведення антитерористичної операції.

Крім того, закон запроваджує автоматичне подовження дії документів дозвільного характеру виданих суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльності на території проведення антитерористичної операції.

Також закон передбачає спрощена процедура отримання документів щодо підтвердження форс-мажорних обставин.

Нагадаємо, народні депутати підтримали цей закон у другому читанні і в цілому 2 вересня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 237 нардепів.

http://www.rbc.ua/ukr/news/politics/poroshenko-odobril-moratoriy-na-shtrafy-po-kreditam-dlya-grazhdan-13102014121200

Добавить комментарий