Skip to content

Івано-Франківщина: Розроблено обласну програму підтримки підприємництва

У департаменті економіки облдержадміністрації створено проект регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в області на 2013-2014 роки.

В результаті реалізації програми очікується збільшення кількості малих підприємств-юридичних осіб до 55 одиниць на 10 тис. осіб населення; чисельності найманих працівників на малих і середніх підприємствах — до 79,8 тис. осіб; питомої ваги в загальнообласних обсягах реалізованої продукції, виконаних робіт та наданих послуг — до 72,7 %; частки надходжень податків та зборів до бюджетів всіх рівнів до 21,8%.

Серед пріоритетних завдань програми – ведення конструктивного діалогу з громадськими об’єднаннями підприємців при прийнятті регуляторних актів, посилення ефективності роботи дозвільних центрів, фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого бізнесу, залучення до підприємницької діяльності незайнятого населення, стимулювання створення нових робочих місць.

На фінансування програми у 2013-2014 роках передбачається щорічно виділяти з обласного бюджету близько 3 млн. грн., з врахуванням коштів міських і районних бюджетів – 3,5 млн. грн.

Довідково

На початок року в області працювало 7,2 тис. малих підприємств (їх кількість на 10 тис. осіб населення становила 52 одиниці). У сфері малого та середнього підприємництва зайнято 162,9 тис. осіб, або третина осіб працездатного віку. До кінця цього року очікується, що прикарпатські підприємці реалізують продукції на суму 25,5 млрд. грн., сплатять до бюджетів всіх рівнів 860,3 млн. грн.

На Івано-Франківщині нараховується 102 об’єкти інфраструктури підтримки малого підприємництва. Серед них – 16 бізнес-центрів, 3 бізнес-інкубатори, технопарк, 25 кредитних спілок, 5 місцевих фондів підтримки підприємництва.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

 

УкрЗахідІнформ

Добавить комментарий